KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592289
nr 1359 2289
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Akvarell, Signerad, porträtt. Motivet: 26x21,5cm
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:45:17
9/11 12:16:41
150 kr
9/11 16:11:45
Björn Ekegren
Läs mer om Björn Ekegren